Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Płytki drewnopodobne

Zobacz także

Płytki drewnopodobne, kafelki i kafle

Płytki ceramiczne imitujące drewno nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia. Drewnopodobne kafelki dodają przytulności i ciepła, np. w salonie w stylu skandynawskim, czy kuchni urządzonej z zachowaniem nowoczesnych trendów. Produkty o wyglądzie drewna stanowią doskonałą alternatywę dla paneli, desek, a także drewnianych parkietów. Kafle drewnopodobne nawiązują do natury i świetnie komponują się z bielą, jak i szarościami. W swojej ofercie płytek drewnopodobnych posiadamy m. in. płytki ścienne, podłogowe, ścienno-podłogowe i mozaiki.

Płytki imitujące drewnoPłytki jak drewno to jeden z najpopularniejszych trendów ostatnich lat. Są świetną alternatywą dla bardziej tradycyjnych paneli, jednocześnie oferującą doskonały design oraz wyjątkową odporność i funkcjonalność. Kafelki imitujące drewno to propozycja dla wszystkich, którzy chcą w swoje wnętrza wnieść ducha naturalności, a jednocześnie nie martwić się o uszkodzenia czy zabrudzenia towarzyszące panelom. Kafelki wyglądające jak drewno są idealnym wyborem!

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!