Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Viano

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Schody
  • Elewacja
  • Parapet

Z natury wszechstronne

Uniwersalna kolekcja płytek klinkierowych Viano, utrzymana w neutralnych odcieniach beige, grys i antracite idealnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnej, jak i klasycznej aranżacji. Subtelna, inspirowana naturą struktura i delikatny, tonalny wzór bezpośrednio wskazują na inspirację zachwycającym światem przyrody. W skład wszechstronnej kolekcji wchodzą płytki bazowe (30x30 cm, 30x60 cm), stopnice narożne i proste (30x30 cm i 30x60 cm), cokoły (8,1x30 cm), podstopnica (14,8x30 cm), płytki elewacyjne (6,6x24,5 cm) oraz te przeznaczone na parapety (10x20 cm). Wielość formatów przy jednocześnie podwyższonych parametrach technicznych umożliwia zastosowanie gresu Viano na ścianach i podłogach całej posesji: od salonu, przez klatkę schodową i taras aż po elewację.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Ilario

6.6 x 24.5 cm, 30 x 30 cm, 30 x 60 cm

Scandiano

6.6 x 24.5 cm, 14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Viano – uniwersalna kolekcja klinkieru do wnętrz i na zewnątrz

Viano marki Paradyż to kompletny system płytek klinkierowych w neutralnych barwach szarości i beżu, pozwalający na spójną aranżację domu i przestrzeni wokół niego. Idealne do salonu i kuchni, na taras, klatki schodowe, hole i spiżarnie. W kolekcji Viano dostępne są płytki elewacyjne, płytki bazowe w formatach 30x30 i 30x60 cm, płytki na parapety, cokoły, narożniki i stopnice schodowe.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!