Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Mistral  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Schody
  • Elewacja

Wiatrem malowane

Przenieś odrobinę ziemi muśniętej południowoeuropejskim wiatrem do swojego wnętrza! Możesz to zrobić, używając kolekcji Mistral. Aby dopasować wnętrze do swoich potrzeb, do wyboru jest aż 8 różnych kolorystyk. Podłoga niczym ciemny żwir? A może pustynny piasek lub marmur? Aby jeszcze bardziej zindywidualizować wnętrze, każdy kolor dostępny jest w dwóch rodzajach powierzchni – elegancki poler i delikatna satyna nadadzą wyrazu każdemu pomieszczeniu. Dzięki dekoracyjnym listwom, mozaikom i rozetom, można dodać wnętrzu nieco wytwornego charakteru. Nieszkliwione płytki gresowe, produkowane w technologii podwójnego zasypu sprawią, że wybrana posadzka zagości w salonie lub na tarasie.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

1 kolekcję

Naturstone

29.8 x 29.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

MISTRAL - płytki polerowane i satynowe

Kolekcja ścienno-podłogowych płytek rektyfikowanych Mistral obejmuje szeroką gamę kolorów: beż, brąz, szarość i czerń, w wersji matowej i polerowanej. Płytki bazowe mają formaty 59,8x59,8 cm, 29,8x59,8 i 29,8x29,8 cm. Dostępne są również cokoły, stopnice, listwy nacinane, narożniki, mozaiki i rozety. Mistral daje nieograniczone możliwości aranżowania eleganckich salonów, łazienek i tarasów prywatnych i np. hotelowych.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!