Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Mistral

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Schody

Wiatrem malowane

Przenieś odrobinę ziemi muśniętej południowoeuropejskim wiatrem do swojego wnętrza! Możesz to zrobić, używając kolekcji Mistral. Aby dopasować wnętrze do swoich potrzeb, do wyboru jest aż 8 różnych kolorystyk. Podłoga niczym ciemny żwir? A może pustynny piasek lub marmur? Aby jeszcze bardziej zindywidualizować wnętrze, każdy kolor dostępny jest w dwóch rodzajach powierzchni – elegancki poler i delikatna satyna nadadzą wyrazu każdemu pomieszczeniu. Dzięki dekoracyjnym listwom, mozaikom i rozetom, można dodać wnętrzu nieco wytwornego charakteru. Nieszkliwione płytki gresowe, produkowane w technologii podwójnego zasypu sprawią, że wybrana posadzka zagości w salonie lub na tarasie.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Naturstone

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Tequila

32.5 x 97.7 cm

MISTRAL - podłogowe płytki gresowe w różnych kolorach

MISTRAL to kolekcja płytek podłogowych, ścienno-podłogowych, elewacyjnych z dekoracjami podłogowymi. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy, czarny, szary. Płytki z kolekcji MISTRAL do zastosowania w łazience, tarasie oraz na schodach i elewacjach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 29,8x29,8; 29,8x59,8 i 59,8x59,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.