Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Karolina

  • Taras i balkon
  • Schody
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Karolina to klasyczny przykład kolekcji gresu technicznego, w skład której wchodzą płytki i stopnice w jasnym, beżowym kolorze. Matowa, ziarnista powierzchnia sprawia, że idealnie odnajdą się w miejscach powszechnego zastosowania narażonych na niekorzystne warunki atmosferyczne i uciążliwe zabrudzenia, takich jak klatka schodowa, balkon, taras czy garaż. Gres techniczny jest gwarancją trwałości na długie lata.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

4 kolekcje

Bazo

59.8 x 59.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 30 x 30 cm

Ural

30 x 30 cm

Virginia

30 x 30 cm

Iowa

30 x 30 cm

Gres techniczny KAROLINA - beżowe i szare kafelki, matowe

KAROLINA to kolekcja płytek podłogowych, ścienno-podłogowych. Dostępne kolory to: wielokolorowe. Płytki z kolekcji KAROLINA do zastosowania w salonie, tarasie, holu oraz na schodach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Kwadro. Format występujący w kolekcji to 30x30 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!