Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Ilario

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Schody
  • Elewacja
  • Parapet

Z tęsknoty za słońcem

Utrzymana w ciepłej kolorystyce kolekcja płytek klinkierowych Ilario została zainspirowana klimatem południowych Włoch. Delikatna struktura i tonalny wzór przywołują wspomnienia rozgrzanych słońcem elewacji i sennej atmosfery niewielkiego, śródziemnomorskiego miasteczka. Bogata kolekcja w przyjemnych barwach beige, ochra i brown obejmuje płytki w wielu formatach – prostokątne, które można łączyć w obrębie asortymentu, tworząc wiele interesujących aranżacji. Płytki o podwyższonych parametrach technicznych i o grubości 11 mm doskonale sprawdzą się w lokalach użyteczności publicznej, jak również w bardziej kameralnych przestrzeniach – na patio, tarasie czy na balkonie domu rodzinnego.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Viano

6.6 x 24.5 cm, 30 x 30 cm, 30 x 60 cm

Scandiano

6.6 x 24.5 cm, 14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

ILARIO - brązowy klinkier dla całego domu

Ilario z oferty Ceramiki Paradyż to kompletny system płytek klinkierowych w neutralnych barwach beżu, brązu i szarości, zaplanowany do spójnej aranżacji całego domu i jego otoczenia. Przeznaczone do salonu i kuchni, na taras, klatki schodowe, hole i spiżarnie. Kolekcja Ilario obejmuje płytki elewacyjne, płytki bazowe w formatach 30x30 i 30x60 cm, parapety, cokoły, narożniki oraz system schodowy ze stopnicami i cokołami.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!