Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Esagon  
SPECIAL EDITION

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

Niewielkie, zróżnicowane kolorystycznie płytki heksagonalne dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Kolekcja Esagon w formacie 19,8x17,1 cm to niestandardowa odpowiedź na zapotrzebowanie w obiektach inwestycyjnych – wiele niedużych i kolorowych płytek, które nadadzą wnętrzu niespotykany charakter i podkreślą jego unikatowość. Esagon Mono to mix pudrowych kolorów, które stanowią tegoroczny hit idealnie pasują do nowoczesnych, pop-artowych wnętrz inspirowanych latami 60. Delikatna kolorystyka świetnie łączy się zarówno z białą płytką, jak i elementami drewnianymi, czy cementowymi. Esagon Linum to z kolei inspiracja płótnem.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

ESAGON - heksagonalne płytki kuchenne

ESAGON to kolekcja płytek ściennych. Dostępne kolory to: beżowy, niebieski, szary, wielokolorowe. Płytki z kolekcji ESAGON do zastosowania w łazience, kuchni, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Format występujący w kolekcji to 17,1x19,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.