Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Begonia / Orlik  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon
Jeśli przyjemność sprawia Ci obcowanie z przyrodą to kolekcja Begonia / Orlik jest najlepszym wyborem! Stonowana, beżowa kolorystyka płytek ściennych i podłogowych wprowadzi dużo ciepła i spokoju do Twojej łazienki. Inserta z motywem roślinnym, oraz drobnym motywem kwiatowym pozwolą Ci się poczuć jak w kwitnącym sadzie. Listwa z ornamentowym wzorem, oraz uniwersalne listwy szklane w różnorodnej kolorystyce sprawiają, że możesz wprowadzić do swojej łazienki dużo ożywienia.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

6 kolekcji

Palazzo

30 x 60 cm, 40 x 40 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

BEGONIA/ORLIK – beżowe i brązowe płytki łazienkowe, motyw roślinny

BEGONIA/ORLIK to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy, beżowy. Płytki z kolekcji BEGONIA/ORLIK do zastosowania w łazience, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Kwadro. Formaty występujące w kolekcji: 25x33,3 i 33,3x33,3 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!