Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Arkansas

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Schody
Jeśli poszukujesz trwałych płytek, odpornych na ścieranie i oddziaływanie warunków atmosferycznych, to idealnym wyborem będzie gres techniczny. Gres techniczny Arkansas to zestaw płytek, cokołów i stopnic o matowej powierzchni i stonowanej, ziarnisto- beżowej kolorystyce. Ze względu na swoje parametry techniczne i wysoką wytrzymałość płytki idealnie sprawdzą się w pomieszczeniach takich jak magazyny, garaże, czy pomieszczenia gospodarcze. W miejscach tych podłoga szczególnie narażona jest na ścieranie i zabrudzenia. Wybór płytek z kolekcji Arkansas będzie więc idealnym rozwiązaniem, które zapewni satysfakcje użytkowania na długie lata.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

4 kolekcje

Bazo

59.8 x 59.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 30 x 30 cm

Ural

30 x 30 cm

Virginia

30 x 30 cm

Iowa

30 x 30 cm

Gres techniczny Arkansas - beżowe i szare kafelki, matowe

ARKANSAS to kolekcja płytek podłogowych, ścienno-podłogowych z dekoracjami podłogowymi. Dostępne kolory to: wielokolorowe. Płytki z kolekcji ARKANSAS do zastosowania w salonie, tarasie, holu oraz na schodach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Kwadro. Format występujący w kolekcji to 30x30 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!