Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Andante / Andee  
Wycofane
PARADYŻ CLASSICA

  • Łazienka
  • Taras i balkon
Niezwykle popularne ostatnio motywy cementu w formacie 25 x 40, który do ukazania industrialnego charakteru nie wymaga łazienki wielkości salonu. Modna szarość okraszona zmysłowym motywem gerberów nabiera charakteru, jakiego próżno szukać wśród propozycji o podobnym wymiarze. Wprowadzenie takiego stylu wymaga odwagi, ale umiejętnie skomponowana z elementamiwyposażenia wynagrodzi trud aranżacji na długie lata.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Andante / Andee - Cementowe szarości do łazienek i kuchni

Andante / Andee to kolekcja ściennych i podłogowych płytek ceramicznych marki Paradyż Classica, przeznaczona zwłaszcza do niewielkich, nowoczesnych łazienek i kuchni. Płytki mają modne odcienie złamanej bieli i szarości, matowy wygląd cementu i przełamujące nieco tę surowość dekoracje z motywem kwiatów. Format glazury to 25x40 cm, a podłogowej terakoty 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!