Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Tamoe

  • Łazienka
  • Kuchnia

Płytka do płytki…

…aż ułożysz dowolny wzór z ogromnej ilości elementów nowej kolekcji Tamoe. Sześć kolorów, cztery różne formaty i dwa rodzaje powierzchni – płaska i delikatnie pofalowana. Wydaje się wręcz niemożliwym, że wszystko to idealnie się ze sobą łączy – a jednak! Wciąż za mało? To mamy jeszcze szklane inserta z energetyzującymi grafikami, m.in. pachnącej kawy. Łącz wszystkie elementy w dowolny sposób, aż każde wnętrze stanie się jedynym w swoim rodzaju.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

13 kolekcji

Shiny Lines

29.8 x 89.8 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Grace

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Uniwersalne inserta ceramiczne

9.8 x 19.8 cm, 20 x 60 cm, 30 x 60 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

TAMOE - płytki cegiełki kwadratowe i prostokątne

Kolekcja płytek ściennych Tamoe marki Paradyż obejmuje modne białe, szare, czarne, liliowe i wrzosowe kafle o kształcie cegieł i kwadratów (o ściętych krawędziach lub nieregularnej powierzchni). Dla aranżacji kuchennych dostępne są specjalne smakowite dekoracje. W zależności od układu i miejsca zastosowania, pozwala tworzyć wnętrza o nowoczesnym i klasycznym charakterze.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!