Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Rockstone

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Schody

Subtelność piaskowca

Kolekcja Rockstone, której główną inspiracją jest wielobarwny i zróżnicowany strukturalnie piaskowiec to propozycja dla wnętrz aranżowanych z wykorzystaniem naturalnych, stonowanych barw. Bogata oferta kolekcji obejmuje płytki ścienne i podłogowe, zarówno matowe, jak i polerowane. Beige i Umbra, inspirowane naturalnym zabarwieniem piaskowca to kolory wpisujące się w klimat domowej sfery relaksu i odpoczynku. Antracite, Grys i Grafit nadadzą charakteru każdemu wnętrzu, sprawdzą się także w aranżacjach większych, inwestycyjnych powierzchni. Wymiary kolekcji to w przypadku płytek podstawowych: 29,8x59,8cm oraz 59,8x59,8cm. Elementy dekoracyjne, czyli mozaiki w kształcie heksagonów (20,4x23,8cm), listwy mix paski (14,3x71cm) oraz cokoły (7,2x59,8cm) to bardziej niestandardowe formy, dzięki którym Rockstone to kolekcja niezwykle nowoczesna.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Naturstone

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Arkesia

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Rockstone – nowoczesna kolekcja ścienno-podłogowa do wnętrz i na zewnątrz

Rockstone to gresowa kolekcja rektyfikowanych płytek ścienno-podłogowych do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych, z oferty marki Paradyż. Trzy rodzaje powierzchni: poler, mat i struktura, dostępne są w naturalnych barwach piaskowca w odcieniach beżu, szarości, grafitu i czerni. Atrakcyjne formaty 29,8x59,8 i 59,8x59,8 cm oraz cięte mozaiki w formie heksagonów i pasków, pozwalają nadać modny wygląd salonu, tarasu, holu, łazienki i kuchni.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!