Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Rino

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Elewacja
  • Schody

Neutralność niejedno ma imię

Neutralność może być intrygująca i interesująca. Zwłaszcza, jeśli została umiejętnie podkreślona kolorami i strukturą. W kolekcji Rino można wybierać spośród kolorów beżu, szarości i grafitu. Każdy z nich wprowadza do wnętrza fascynującą surowość, przypominającą cementową stylistykę. Podkreśliliśmy ten piękny ascetyczny design elementami strukturalnymi, czyli fakturą desek odbitych w cemencie. Taki image można wykorzystać nie tylko w dużych, surowych wnętrzach, takich jak lofty, ale również w mniejszych pomieszczeniach - od przedpokoju, przez salon i taras, do łazienki. Płytki są bardzo zróżnicowane pod względem graficznym, przez co bardzo naturalne i niepowtarzalne.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

5 kolekcji

Space

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Proteo

40 x 40 cm

Scratch

26 x 29.8 cm, 59.8 x 59.8 cm, 75 x 75 cm

Tecniq

29.8 x 59.8 cm, 44.8 x 89.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Sextans

40 x 40 cm

RINO - gres szary matowy, czarny i beżowy

Rino to kolekcja gresu szkliwionego marki Paradyż w kilku stonowanych odcieniach beżowych i szarych, o powierzchni matowej i półpolerowanej. Płytki formatu 29,8x59,8 i 59,8x59,8 cm, dekory, listwy, cokoły i stopnice pomagają atrakcyjnie aranżować duże powierzchnie loftów, salony, kuchnie z jadalniami, łazienki i hole.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!