Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Ornelia / Tomb

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Spokój, relaks i natura – to trzy główne hasła, które zainspirowały nas do stworzenia tej kolekcji. Delikatna, stonowana kolorystyka oraz wzór drewna pomogą zaaranżować wnętrze, które będzie oazą i miejscem, gdzie można łatwo i szybko się odprężyć. Inspiracja naturą sprawia, że wzory płytek będą idealną bazą do wnętrz w stylu skandynawskim, klasycznym, czy eco. Wyrazista, geometryczna mozaika pozwoli na wprowadzenie odrobiny ożywienia do spokojnego pomieszczenia elementu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

11 kolekcji

Veo

25 x 40 cm

Enrica

25 x 40 cm

Brook

25 x 40 cm

Muro

25 x 40 cm

Manteia

20 x 60 cm

Rubi

25 x 40 cm

ORNELIA – białe i szare płytki łazienkowe, motyw geometryczny

ORNELIA to kolekcja płytek ściennych z mozaikami. Dostępne kolory to: biały, szary, biały. Płytki z kolekcji ORNELIA do zastosowania w łazience. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Kwadro. Format występujący w kolekcji to 25x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.