Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Optimal  
Wycofane

  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Elewacja
  • Schody
  • Łazienka

Poczuj harmonię

Kolekcja modnych, uniwersalnych płytek gresowych na ściany i podłogę, w nowym, obowiązującym standardzie rozmiarowym (75 cm x 75 cm) i w pięciu eleganckich, spokojnych kolorach. To nowoczesność w optymalnym wydaniu, bazująca na idealnie harmonijnym aranżowaniu relaksującej przestrzeni, w której główne role odgrywają: prostota kształtów, naturalna, „kamienna” powierzchnia, stonowana kolorystyka i – wypełniająca całe wnętrze - przyjemna woń ulubionego olejku eterycznego, które z - pozornie zwyczajnej łazienki – czynią cudowne, domowe SPA. Tak właśnie pachnie dobry nastrój.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Calacatta

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Barro

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Tosi

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Optimal - optymalny wybór dla eleganckich przestrzeni

Optimal to kolekcja uniwersalnych rektyfikowanych płytek gresowych na ściany i podłogi, utrzymana w neutralnych, spokojnych odcieniach beżu, szarości, grafitu i brązu, które można ze sobą łączyć w sposób harmonijny. Płytki Optimal formatu 75x75cm dostępne są w wersji matowej i półpolerowanej. Stopnice schodowe, cokoły i cięte dekoracje w formie listew i insert, pozwalają na kompletne, eleganckie wykończenie wnętrz – zarówno domowych (salonów, łazienek, kuchni, przedpokojów i tarasów), jak i przestrzeni publicznych – np. restauracji.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!