Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Naturstone

  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Schody
  • Łazienka
Kolekcja Naturstone powstała z inspiracji strukturą skały. Dzięki zastosowaniu najnowszej, jedynej w Europie technologii podwójnego zasypu z wykorzystaniem systemu kolorowania na sucho Freestile, powierzchnię płytek zdobi niepowtarzalny, tonalny wzór, idealnie oddający niejednorodną fakturę kamienia. Wzór i kolorystyka poszczególnych płytek są unikatowe – tak, jak w przyrodzie, nie znajdziemy dwóch jednakowych kamieni naturalnych. Płytki są do nabycia w wersji matowej, polerowanej i strukturalnej. Uzupełnieniem dla kolekcji są cokoły i stopnice, umożliwiające zastosowanie płytek w całym mieszkaniu, także na klatce schodowej czy tarasie. Elementem wyróżniającym Naturstone są dodatkowe formaty i dekoracje cięte z płytek – dostępne na zamówienie.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Doblo

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Naturstone - kamienna ceramika o niepowtarzalnym wyglądzie

Naturstone to kolekcja ścienno-podłogowych płytek, wykonanych w nowatorskiej technice podwójnego zasypu. NATURSTONE z oferty Ceramiki Paradyż oddaje unikalny wygląd skał, w trzech odsłonach: matowej, polerowanej i strukturalnej, w formatach 29,8x59,8 oraz 59,8x59,8 cm. Uzupełnieniem kolekcji są cokoły i mozaika cięta.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!