Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Modul / Purio

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon

Kontrasty się lubią!

Niewymuszona elegancja, prostolinijność i minimalizm to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Taki zestaw to nieodzowny element wnętrz, gdzie ma królować oszczędność formy i wygoda, ale również zasada kontrastu. Dwa przeciwne sobie kolory, satynowa, a zarazem strukturalna powierzchnia płytek to detale, które stanowią podstawę do zagospodarowania harmonijnej przestrzeni. W zgodzie pozostanie również wykorzystanie delikatnych dekoracji, listew szklanych i mozaiki, które zapewnią wnętrzu godną oprawę.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

8 kolekcji

Uniwersalne mozaiki szklane

29.8 x 29.8 cm, 25.8 x 28 cm, 25.7 x 29.8 cm

Martynika

25 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Uniwersalne listwy szklane

2.3 x 29.8 cm, 2.3 x 75 cm, 2.3 x 97.7 cm

Modul / Purio - Kolekcja kontrastowych płytek do łazienek i kuchni

Modul / Purio to kolekcja satynowych płytek ściennych i podłogowych z oferty Paradyża, w kontrastowym zestawieniu bieli i czerni oraz gładkich i strukturalnych powierzchni z motywami geometrycznymi. Glazura ścienna ma format 30x60 cm, a płytki podłogowe 40x40 cm. Przestrzenne kółka, pasy i kwadraty pomagają budować ciekawe, nowoczesne łazienki i kuchnie. Do kolekcji pasują również uniwersalne szklane listwy Paradyż oraz barwne, uniwersalne szklane mozaiki.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!