Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Martynika  
Wycofane
PARADYŻ CLASSICA

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Ciepłe słońce, spokojny szum fal, palmy, rafy koralowe i zapierające dech w piersiach widoki – to wszystko można spotkać na karaibskiej wyspie Martynika. Chcesz przenieść ten klimat do swoich wnętrz? Pomoże Ci w tym kolekcja o tej samej nazwie. Błyszczące płytki w kolorze Bianco, Nero i Grys uzupełnić możesz delikatnymi, pastelowymi kolorami: pudrowym różem Praline i miętowym, przywodzącym na myśl wiosenne i letnie dni kolorem Mint. Subtelną kolorystykę z łatwością ożywisz i nadasz jej nowoczesnego charakteru za pomocą płytek strukturalnych oraz insert z wyraźnym, geometrycznym wzorem. Uniwersalny format płytek – 25x40 cm pozwala na zastosowanie ich zarówno w dużych, jak i małych pomieszczeniach, podkreślając i wydobywając z nich to, co najpiękniejsze.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

5 kolekcji

Martynika – kolekcja płytek ściennych w kolorach białym, czarnym, szarym, miętowym i pralinowego różu

Martynika to kolekcja łazienkowych płytek ściennych marki Paradyż Classica w formacie 25 x 40 cm. Dostępna jest w kolorach: białym, jasnoszarym, czarnym, miętowym i pralinowego różu. Płytki Martynika oferowane są w wersji gładkiej, strukturalnej w formie drobnych kółeczek oraz drukowanych dekoracji geometrycznych z oktagonami i kwadracikami.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!