Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Lamiera

  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Lamiera - metaliczne akcenty / stalowa dynamika / metaliczne osobliwości

Kolekcja Lamiera spodoba się zwolennikom nowoczesnego designu, szczególnie w jego aktualnym, industrialnym wydaniu. Można ją stosować na podłogach w mieszkaniu, jak również tarasie oraz jako wykończenie elewacji - podkreślając jednorodny charakter otwartej przestrzeni loftu (najciekawszy efekt uzyskamy w pomieszczeniach dwukondygnacyjnych). Powierzchnię brązowych płytek zdobią rdzawe, pobłyskujące akcenty, wywołujące ciekawe efekty wizualne.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Orione

40 x 40 cm

Sextans

40 x 40 cm

Taranto

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm, 44.8 x 89.8 cm

LAMIERA - rdzawe płytki gresowe ścienno-podłogowe

Lamiera z oferty Ceramiki Paradyż to kolekcja rektyfikowanych gresów dużego formatu 59,8x59,8 cm, przeznaczona zwłaszcza do nowoczesnych aranżacji loftów. Ścienno-podłogowe płytki w odcieniach brązu z metalizowanym, rdzawym zdobieniem, można stosować na elewacji, tarasie, w salonie, holu i kuchni.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!