Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Green Philosophy  
NOWOŚĆ

  • Łazienka
  • Kuchnia

Dzikość natury

Wśród tundrowych lasów, czy amazońskich dżungli urzekną Cię niezliczone odcienie zieleni. Wprowadź je do swojego otoczenia poprzez roślinną dekorację dającą spokój i wytchnienie na płytkach 29,8 x 89,8 cm. Patrząc na nie, niemal poczujesz zapach roślinności i niezbadanej dzikości natury owianej subtelną mgiełką tajemniczości. Oliwkowa zieleń płytek nawiązujących do paneli ściennych czy płytki o strukturze piecowego kafla czerpiącego z kunsztu tradycyjnej ceramiki wzbudzą poczcie bezpieczeństwa i stabilności. Harmonijnym uzupełnieniem dla płytek bazowych jest dekoracja o charakterze mozaiki, która syntetycznie łączy nowoczesność z autentycznym rzemiosłem. Dzięki temu zobaczysz, jak zróżnicowany i czarujący potrafi być świat. Mimo tego, że z każdym dniem jest on coraz trudniej dostępny, teraz możesz go mieć na wyciągnięcie ręki.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

4 kolekcje

Arctic Storm

29,8 x 89,8 cm

Pure Art

59.8 x 119.8 cm, 59.5 x 119.5 cm, 60 x 60 cm

Classy Chic

19.8 x 19.8 cm, 29.8 x 89.8 cm, 59.8 x 119.8 cm

Place of Shine

29.8 x 89.8 cm

Green Philosophy

Wśród tundrowych lasów, czy amazońskich dżungli urzekną Cię niezliczone odcienie zieleni. Wprowadź je do swojego otoczenia poprzez roślinną dekorację dającą spokój i wytchnienie na płytkach 29,8 x 89,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!