Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Doblo

  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Łazienka
  • Schody

Czar klasyki

Bardzo spokojne i stonowane odcienie szarości i beżu? Grys, Grafit, Nero, Beige, Umbra, Silver, a do tego neutralne Bianco - ubraliśmy w trzy różne powierzchnie: mglistą satynę, szlachetny poler i wyraźną strukturę. Poszczególne kolory i powierzchnie możesz dowolnie łączyć w taki sposób, aby samodzielnie wydobyć piękno wykończeń i odcieni. Jesteśmy pewni, że swoboda zestawień konfiguracyjnych, pozwoli Ci na wyczarowanie wnętrz – w zależności od gustu - zarówno tych niezwykle surowych i minimalistycznych jak i takich, które emanować będą ciepłem domowego ogniska.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Naturstone

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

DOBLO - gres polerowany szary, czarny, beżowy i biały

Kolekcja gresu rektyfikowanego Doblo marki Paradyż to szeroka gama płytek formatów 29,8x59,8 oraz 59,8x59,8 cm. Dostępne są w trzech wykończeniach: poler, mat i struktura oraz pełnej skali szarości od białej, przez srebrną, popielatą, szarą, grafitową i czarną oraz w kilku ciepłych odcieniach beżu. Pozwalają aranżować wnętrza w różnych stylach, od chłodnych industrialnych po przytulne klasyczne.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!