Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Paradyż Classica

Paradyż Classica to ceniona marka na rynku płytek ceramicznych i gresów. Oferujemy Państwu produkty o najwyższej jakości, tradycyjnym, ponadczasowym wzornictwie i atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Tanie płytki ceramiczne podłogowe i ścienne, glazura, kafelki, gres - aranżacje

W ofercie produktowej marki Classica znajdują się kompleksowe kolekcje ścienno-podłogowe, każda z zestawem dedykowanych dekoracji. Można je wykorzystywać przede wszystkim w łazienkach, ale również w innych pomieszczeniach, w zależności od Państwa potrzeb. Kolekcje te wyróżniają się ciekawą kolorystyką oraz zróżnicowanymi dekoracjami, które można wykorzystać w dowolny sposób, w zależności od gustu. Poza tym, posiadamy szeroką ofertę gresów: szkliwionych w różnych formatach, gresów technicznych oraz gresów ze skaliami. Wszystkie kolekcje występują w zróżnicowanej kolorystyce, aby umożliwić Klientom jak najlepszy wybór. Cechą charakterystyczną gresów są ich bardzo dobre parametry wytrzymałościowe i techniczne. Nadają się one nie tylko na podłogi do salonów, czy korytarzy, ale także na tarasy, czy balkony. Produkty marki Paradyż Classica charakteryzują się niewygórowaną ceną i dobrą jakością. Wzornictwo kolekcji jest tradycyjne, proste i klasyczne. Produkty z oferty Classica oferowane są w masowej sprzedaży – w tradycyjnej sieci sprzedaży pośredniej Ceramiki Paradyż oraz w sieciach marketów budowlanych.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!