Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Płytki ceramiczne Wrocław – kafle, kafelki i gres

Szukasz salonu płytek ceramicznych w Twojej okolicy?

Przyjdź do salonu płytek ceramicznych we Wrocławiu i kup płytki idealnie pasujące do Twojej aranżacji. Znajdziesz w nim płytki w wielu wzorach, kolorach, jak i formatach, które doskonale nadają się do łazienek, kuchni, salonów i innych pomieszczeń. Płyty idealnie sprawdzają się także w ogrodzie, tarasie, jak i na balkonie? Odwiedź wrocławskie salony z kaflami, aby wybrać dokładnie to czego chcesz. Oferujemy płytki wykonywane w wielu technologiach (gresy, barwione w masie, produkty szklane itp.), jak i w różnych powierzchniach (poler, mat, lappato i inne). Zapewniamy, że znajdziesz to czego szukasz.

Znajdź salon we Wrocławiu

Godziny otwarcia

uzależnione od salonu

 

JETA KARMELKOWA

Ul. Karmelkowa 29, 54-320 Wrocław

Sprawdź szczegóły

 

 

JETA BRUCKERA

Ul. Brucknera 25-43, 51-411 Wrocław

Sprawdź szczegóły

 

Zainspiruj się, aby wybrać swój styl

Chcesz wiedzieć, który ze styli najlepiej sprawdzi się właśnie w Twoim wnętrzu? Chcesz odnaleźć kolekcje, które Cię zainspirują? Nasze produkty sprawdzą się absolutnie w każdym stylu. Z ich pomocą zaprojektujesz i urządzisz swoje wnętrze w stylach: nowoczesnym, eco, skandynawskim, hygge, minimalistycznym, klasycznym, glamour, industrialnym. Przyjdź do salonu we Wrocławiu, aby wybrać i zamówić swoje wymarzone płytki.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!