Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Płytki ceramiczne Szczecin – kafle, kafelki i gres

Szukasz salonu płytek ceramicznych w Twojej okolicy?

Znajdź salon w Szczecinie i kup płytki idealnie pasujące do aranżacji Twojego wnętrza. Oferujemy najwyższej jakości produkty do łazienek, kuchni, salonów, czy każdego innego pomieszczenia. Poszukujesz płyt tarasowych lub kafli do użycia w ogrodzie bądź na balkonie? Odwiedź szczecińskie salony z płytkami i znajdź w nich dokładnie to czego potrzebujesz. W tym np. płytki gresowe, klinkierowe, mozaiki szklane i ceramiczne oraz wiele innych elementów niezbędnych do wykończenia Twojego wnętrza.

Znajdź salon w Szczecinie

Godziny otwarcia

uzależnione od salonu

 

HIPER-GLAZUR

Ul. Świerczewska 47, 71-066 Szczecin

Sprawdź szczegóły

 

BOKARO

Ul. Bulwar Gdański 11, 70-601 Szczecin

Sprawdź szczegóły

Zainspiruj się i wybierz swój styl

Czy już wiesz, jaki styl odpowiada Ci najbardziej? Może poszukujesz kolekcji płytek, która Cię zainspiruje? Nasze produkty ceramiczne doskonale sprawdzają się w bardzo wielu stylach. Z ich pomocą z powodzeniem urządzisz wnętrze w stylu skandynawskim czy nowoczesnym, a także w eco, klasycznym, hygge, a nawet minimalistycznym lub glamour. Przyjdź do najbliższego salonu w Szczecinie i zamów płytki, które najlepiej sprawdzą się w Twoim projekcie wnętrza.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!