Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Płytki ceramiczne Łódź – kafle, kafelki i gres

Szukasz salonu płytek ceramicznych w Twojej okolicy?

Znajdź salon w Łódź i dokonaj wyboru kafelek, które najlepiej sprawdzą się właśnie we wnętrzu Twojej łazienki lub kuchni, a nawet salonu, czy innego pomieszczenia. Potrzebujesz płyt tarasowych lub kafli do ogrodu lub balkonu? Takie produkty również znajdziesz! Odwiedź łódzkie salony z płytkami, w których znajdziesz to czego potrzebujesz (w tym płytki gresowe, klinkiery, mozaiki i wiele innych produktów niezbędnych do wykończenia Twojej aranżacji).

Znajdź salon w Łodzi

Godziny otwarcia

uzależnione od salonu

 

BOKARO

Ul. Brukowa 10, 91-341 Łódź

Sprawdź szczegóły

 

CERMAG

Ul. Brukowa 15b, 91-341 Łódź

Sprawdź szczegóły

 

BLU WYDAWNICZA

Ul. Wydawnicza 21, 92-333 Łódź

Sprawdź szczegóły

 

BLU ZGIERSKA

Ul. Zgierska 69, 91-463 Łódź

Sprawdź szczegóły

 

KAMGRES

Ul. Limanowskiego 95, 91-329 Łódź

Sprawdź szczegóły

 

CERMIT

Ul. Wierzbowa 18, 90-245 Łódź

Sprawdź szczegóły

Wybierz styl, który do Ciebie pasuje

Czy już wiesz, w jakim stylu urządzisz swoje mieszkanie lub dom? A może dopiero poszukujesz inspiracji? Nasze płytki ceramiczne doskonale sprawdzą się w wielu stylach. Od skandynawskiego, nowoczesnego, poprzez klasyczny, minimalistycznym, a na hygge, glamour, czy wielu innych kończąc. Na pewno znajdziesz styl dla siebie. Odwiedź najbliższy salon w Łodzi i wybierz kafelki, które sprawią, że Twoje wnętrze będzie jedyne w swoim rodzaju.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!