Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Nota prawna

1. Prawa autorskie

Wszelkie prawa autorskie i prawa własności intelektualnej do serwisu internetowego i jego elementów, takich jak fotografie, rysunki, grafiki, tekst, a także inne treści należą do Ceramiki Paradyż Sp. z o.o. Wszystkie znaki towarowe znajdujące się na stronie stanowią własność Ceramiki Paradyż Sp. z o.o., chyba, że co innego zostało zaznaczone. Utwory znajdujące się na stronie nie mogą być wykorzystywane w żaden sposób, bez uprzedniej pisemnej zgody Ceramiki Paradyż Sp. z o.o., chyba, że są wykorzystywane tylko do użytku osobistego użytkownika strony. Zabronione jest, między innymi, ich kopiowanie, modyfikowanie, linkowanie, czy wykorzystywanie w inny sposób, który wiąże się z ich upublicznieniem, a także wykorzystaniem w celach komercyjnych.

 

2. Produkty

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Prezentowane na stronie internetowej ceny są cenami katalogowymi brutto i mogą różnić się od cen tych produktów stosowanych aktualnie przez Ceramikę Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., a także oferowanych w punktach sprzedaży detalicznej lub hurtowej. Zdjęcia płytek mają charakter poglądowy, stąd rzeczywisty wygląd produktów może różnić się od prezentowanego na zdjęciach. Kolory na zdjęciach mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów płytek. Rzeczywiste wymiary płytek ceramicznych mogą różnić się od podanych na stronie. Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o. zastrzegają sobie prawo do zmiany niektórych parametrów technicznych produktów, a także ich wyglądu. Spółki nie gwarantują, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Aranżacje wnętrz przedstawione na stronie, a także niektóre elementy aranżacji nie stanowią oferty handlowej Ceramiki Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o.

 

3. Aktualizacja informacji

Informacje zawarte na stronie są aktualizowane na bieżąco. Stąd Ceramika Paradyż Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie internetowym bez uprzedniej informacji o wprowadzanych zmianach. 4. Ochrona prywatności i danych osobowych Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o. gwarantują ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.

 

4. Ochrona prywatności i danych osobowych
Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o. gwarantują ochronę prywatności i danych osobowych użytkowników serwisu internetowego, stosownie do oświadczeń składanych przy wprowadzaniu danych osobowych, a także zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.). Ponadto zbierane są informacje dotyczące statystyk strony internetowej, a ich gromadzenie i wykorzystywanie odbywa się w sposób zgodny z prawem.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!