Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Uniwersalne inserta szklane  
NOWOŚĆ

  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Łazienka
  • Kuchnia

Piękne kolory szklanych dekoracji

Wyjątkowe wzory i kolory, idealnie gładka, szklana powierzchnia – to cechy charakterystyczne uniwersalnych insert szklanych. To dzięki nim możesz tworzyć niepowtarzalne dekoracje we wnętrzach. Wystarczą 2-3 płytki, aby zaznaczyć niewielką półkę, czy konkretną przestrzeń. Można jednak pójść dalej i wykorzystać kilkanaście płytek, aby stworzyć niezwykłą, szklaną ścianę, która będzie piękną ozdobą pomieszczeń w każdym stylu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Naturstone

29.8 x 29.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Doblo

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Uniwersalne inserta szklane - ozdoby i dekoracje ze szkła

Inserta szklane są doskonałym elementem dekoracyjnym praktycznie dla każdego wnętrza. Ich oryginalność i niezwykły design sprawiają, że tego typu dekoracje sprawdzą się idealnie zarówno w łazience oraz jako element ozdobny np. w kuchni. Elementy ze szkła występują w kilku wariantach kolorystycznych i są wzbogacone o elementy wykończeniowe typu szklana listwa. Dzięki ich zastosowaniu każda aranżacja nabiera wyjątkowego wymiaru i oryginalności.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!