Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Scandiano

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Schody
  • Elewacja
  • Parapet

Wieczór we włoskim miasteczku

Inspirowana podróżą do północnej Italii kolekcja Scandiano Ceramiki Paradyż budzi wspomnienie zabytkowego miasteczka, niezmiennie kojarzonego z zapachem świeżo parzonej kawy i wszechobecnym, wiekowym piaskowcem. Charakterystyczną strukturę spalonego słońcem kamienia oddają matowe płytki ścienne: zarówno bazowe, kwadratowe (w wymiarach 30x30 cm), jak i te zaprojektowane z myślą o elewacji, w ponadczasowym formacie cegły (6,6x24,5 cm). Tonalny druk pogłębia efekt – w zestawieniu płytki tworzą niepowtarzalny wzór, wiernie odzwierciedlający powierzchnię naturalnej skały. Wrażenie można dodatkowo pogłębić fugą, naśladującą charakterystyczne dla tradycyjnej, śródziemnomorskiej zabudowy nieregularne osadzenie kamienia w zaprawie.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

6 kolekcji

Bazalto

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Cloud

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Taurus

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Aquarius

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm, 26 x 26 cm

Semir

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Natural

14.8 x 30 cm, 30 x 30 cm

Scandiano – bogata, uniwersalna kolekcja płytek klinkierowych

Scandiano z kolekcji Paradyża to kolekcja płytek klinkierowych, inspirowanych piaskowcem w kolorach: jasnego beżu, ochry, brązu i ceglastej czerwieni. Kolekcja dostępna jest w formatach 30x30 i 30x60 cm, a także w formie efektownych heksagonów 26x26 cm, rombów, trapezów oraz płytek elewacyjnych 6,6x24,5 cm. Kompletu dopełniają stopnice schodowe (nacinane i z kapinosami), cokoły oraz płytki parapetowe.. Dzięki temu jedna kolekcja może konsekwentnie urządzać i zdobić

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!