Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Pandora

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

Dynamika powietrza / ruch uchwycony

Subtelne struktury zdobiące płytki z kolekcji Pandora powstały z inspiracji ruchem w przestrzeni – subtelnym wdziękiem i lekkością tancerza czy precyzją skoku jeźdźca. Dekory zdobią dwa wzory: delikatny rys drewnianych słojów i efemeryczna struktura, przywodząca na myśl wiązanie puenty baletnicy. Uzupełnieniem kolekcji jest modna, prasowana mozaika (29,8x29,8 cm) Pandora Wood Grafit, łącząca drewniane elementy w formie drobnej kostki. Ze względu na subtelność wzoru, przy odpowiednim doborze dodatków kolekcja Pandora idealnie wpisuje się w charakter wnętrza – zarówno nowoczesnego, klasycznego, jak i vintage, niezmiennie podkreślając lekkość i dynamikę aranżacji.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

17 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

Pandora – subtelność drewna i białej struktury

Pandora to kolekcja rektyfikowanych płytek ściennych formatu 25x75 cm, dostępna w kolorze białym, grafitowym oraz w wersji białej z delikatną strukturą, uzupełniona drobną ciętą mozaiką. Kolekcja przeznaczona do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym, vintage i eko. Płytki Pandora to połączenie stylów nowoczesnego oraz za sprawą płytek strukturalnych - także geometrycznego. Różnorodność stonowanych barw Pandory sprawia, że płytki z tej kolekcji sprawdzają się idealnie w aranżacji wielu pomieszczeń. Jest to idealna propozycja zarówno do łazienki, kuchni, salonu, jak i innych miejsc, w których liczy się nowoczesny design oferowany przez kolekcję Pandora.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!