Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Maloe

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Kolekcja Maloe proponuje doskonałe rozwiązanie - idealne wyjście dla osób borykających się z wyborem: piękne drewno czy wytrzymałe i praktyczne płytki. Zadaliśmy kres takim dylematom, aby dać naszym klientom pełnię satysfakcji. Teraz aranżując kuchnię czy salon otrzymasz gwarancję funkcjonalości z zachowaniem walorów estetycznych, ciepła dewnianej podłogi. Najwyższa jakość druku cyfrowego nie pozostawia żadnych wątpliwości co do słuszności wyboru. Wiernie odtworzony rysunek drewna w czterech wariantach kolorystycznych, łącznie ze strukturą drewnianych desek daje poczucie spełnionych marzeń o ekskluzywnym wnętrzu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

8 kolekcji

Harmony

30 x 60 cm

Martynika

25 x 40 cm

Loft

25 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Tonnes

30 x 60 cm

Como

45 x 45 cm

Trophy

20 x 60 cm, 21.5 x 98.5 cm

MALOE - gres beżowy, brązowy i biały

Ceramiczne deski z kolekcji Maloe mają formaty 16,65,5 oraz 21,5x98,5 cm. Stanowią trwałą, bezpieczną alternatywę dla naturalnego drewna i paneli, nadają się pod ogrzewanie podłogowe. Rektyfikowane płytki Maloe dostępne są w najbardziej efektownych kolorach drewna – od bielonego poprzez naturalny, po bejcowany na ciemny brąz. Efektowne dekoracje, cokoły i mozaiki dodają wnętrzom ekskluzywności.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!