Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Inspiration / Inspirio

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Dla wszystkich, którzy fascynują się barokowym pięknem proponujemy kolekcję Inspiration w dwóch odsłonach kolorystycznych. Jedną z nich są motywy roślinne w bardzo klasycznej i uproszczonej formie w stonowanej kolorystyce beżu, drugą dla zwolenników bardziej energetycznych i wyrazistych wzorów bogate inserta w kolorze soczystej czerwieni i złoto – beżowych dekoracji. Od dziś florystyczne wzory w formacie 30x60 w Twojej łazience – miejscu relaksu i odpoczynku.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Płytki łazienkowe INSPIRATION/INSPIRIO - beżowe i brązowe płytki łazienkowe w formacie 30x60

INSPIRATION/INSPIRIO to kolekcja płytek ściennych, podłogowych z dekoracjami podłogowymi. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy, różowy, wielokolorowe. Płytki z kolekcji INSPIRATION/INSPIRIO do zastosowania w łazience, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 30x60 i 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.