Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Inspiration / Inspirio  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon
Dla wszystkich, którzy fascynują się barokowym pięknem proponujemy kolekcję Inspiration w dwóch odsłonach kolorystycznych. Jedną z nich są motywy roślinne w bardzo klasycznej i uproszczonej formie w stonowanej kolorystyce beżu, drugą dla zwolenników bardziej energetycznych i wyrazistych wzorów bogate inserta w kolorze soczystej czerwieni i złoto – beżowych dekoracji. Od dziś florystyczne wzory w formacie 30x60 w Twojej łazience – miejscu relaksu i odpoczynku.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

8 kolekcji

Palazzo

30 x 60 cm, 40 x 40 cm

Enrica

25 x 40 cm

Track

30 x 30 cm

INPIRATION/INSPIRO - płytki łazienkowe beżowe, brązowe i różowe

Inspiration / Inspirio to kolekcja płytek ceramicznych do klasycznych i bogato zdobionych łazienek i salonów kąpielowych. Płytki ścienne o formacie 30x60 cm dostępne są w kolorach jasnego beżu, gładkiego i z tapetowym wzorem oraz w paski, z kwiatowymi panelami i orientalnymi dekoracjami na czerwonym tle. Szeroka gama dekoracji – listew, mozaik i dekoracji podłogowych – pozwala „zaszaleć na bogato”.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!