Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Coraline / Coral

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Wytworność w zasięgu ręki

Łagodność i urok naturalnego marmuru to główna inspiracja kolekcji Coraline/ Coral. Błyszczące płytki ścienne, gładkie oraz z delikatną strukturą doskonale oddają każdy detal niepowtarzalnej grafiki. Dla osób gustujących w bardziej regularnych wzorach proponujemy płytki w beżowe pasy. Uzupełnienie stanowi płytka podłogowa o delikatnej, satynowej powierzchni. Wszystko utrzymane w ciepłym kolorze Beige który bardzo dobrze komponuje się z drewnem, bielą i szkłem, stwarza przyjemny klimat, zarówno w małej łazience, jak i dużym salonie kąpielowym.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

11 kolekcji

Uniwersalne mozaiki szklane

29.8 x 29.8 cm, 25.8 x 28 cm, 25.7 x 29.8 cm

Martynika

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Uniwersalne listwy szklane

2.3 x 29.8 cm, 2.3 x 75 cm, 2.3 x 97.7 cm

CORALINE/CORAL - brązowe, białe i beżowe płytki łazienkowe

Coraline / Coral to kompletna kolekcja płytek ściennych i podłogowych marki Paradyż o błyszczącym szkliwie, przeznaczona do aranżacji klasycznych łazienek i kuchni. Płytki bazowe mają wygląd naturalnego marmuru, a panele dekoracyjne z pastelowymi różami i duże tulipany w miodowych kolorach sepii, uwypuklają charakter wnętrz. Płytki ścienne mają format 30x60 cm, a podłogowe 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!