Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Arkesia

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Schody

O czym tylko zamarzysz!

To wszystko będzie w stanie spełnić Arkesia, czyli kolekcja płytek ceramicznych. Dlaczego? Bo posiada bardzo wiele elementów, które złożą się na wymarzone kompozycje – salon, taras, hol, co tylko chcesz! Arkesia spełni też Twoje wymagania dotyczące koloru – do wyboru cały przekrój: od jasnego beżu, aż po subtelny grys i wyrazisty grafit. Dużo? To nie wszystko! Zróżnicowaliśmy jeszcze powierzchnię płytek – elegancki poler, delikatna satyna i wyraźna struktura. Mieszaj, łącz i baw się stylami, tworząc wymarzone wnętrze!

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

2 kolekcje

Rockstone

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Naturstone

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

ARKESIA - szary, biały i brązowy gres polerowany

Kolekcja gresu Arkesia marki Paradyż w formatach 29,8x59,8 oraz 59,8x59,8 cm dzięki doskonałym parametrom użytkowym i ponadczasowemu wzornictwu, wybierana jest do budynków prywatnych i na potrzeby dużych, ekskluzywnych inwestycji. Płytki w gamie odcieni białych, beżowych, szarych, grafitowych, występują w wersjach: matowej, satynowej, strukturalnej i polerowanej, a do tego jest jeszcze mozaika. Elementy kolekcji Arkesia pozwolą nadać indywidualny charakter każdemu miejscu.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!