Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Uniwersalne mozaiki szklane  
NOWOŚĆ

  • Łazienka
  • Kuchnia

Płytki / mozaika szklana - łazienkowa i do kuchni

Zapoznaj się z propozycjami oryginalnych mozaik szklanych łazienkowych i do kuchni. Dobierz styl do własnego gustu i wnętrza Twojego domu czy mieszkania. Bogate wzornictwo i unikalny design mozaik sprawią, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

1 kolekcję

Uniwersalne listwy szklane

2.3 x 29.8 cm, 2.3 x 75 cm, 2.3 x 97.7 cm

Mozaiki szklane do łazienki i kuchni

Uniwersalna szklana mozaika marki Paradyż obejmuje szeroką gamę szklanych kostek w różnych kolorach – bezbarwnym, brokatowym, białym, liliowym, pudrowo-różowym, seledynowym, czerwonym, niebieskim, zielonym, karmazynowym, bordowym, beżowym, brązowym, srebrnym, grafitowym, pomarańczowym, złotym, koralowym, szarym i wielu innych. Mozaikowe kostki wielkości 2,3x2,3 cm oraz 4,8x4,8 cm, naklejone są na wygodne do montażu plastry 298x29,8 cm (które można dzielić). Dostępne są również szklane mozaiki w kształcie heksagonów w kolorze czarnym i kości słoniowej na siatce 25,8x25,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!