Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Płytki imitujące beton

Zobacz także

Płytki imitujące beton, kafelki i kafle

Płytki ceramiczne imitujące beton, mimo swojej surowości potrafią nadać wnętrzu niecodziennego charakteru. Te kafelki imitujące beton doskonale komponują się ze wszystkimi kolorami, co z pewnością ułatwia urządzenie mieszkania. Sprawdzą się zarówno w industrialnej łazience, klasycznej kuchni, a także nowoczesnym salonie. Ceramika Paradyż oferuje kafle o wyglądzie betonu dostępne w wielu rozmiarach, formatach, jak również o różnych powierzchniach i rodzajach. Tak, aby każdy mógł znaleźć "betonowe" płytki dopasowane do swoich preferencji.

Płytki jak betonPłytki o wyglądzie betonu są bardzo wdzięcznym wzorem do aranżacji różnych pomieszczeń. Dzięki swojej surowości idealnie sprawdzają się we wnętrzach urządzanych w stylu industrialnym i przemysłowym. Jednak z powodzeniem odnajdują się także w łazienkach czy kuchniach wykonanych w stylu klasycznym, minimalistycznym, a nawet skandynawskim.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!