Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Belat / Belato

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Elewacja
Jasno karmelowe, stonowane kolory wciągają nas w świat odpoczynku, na jaki pozwolić sobie mogą jedynie elity. Klasyczne dekoracje pozwalają na stworzenie bardzo subtelnego wnętrza, które pomimo swojego dostojeństwa nie przytłacza nadmiarem przepychu. Jest bogato, finezyjnie, ale i sentymentalnie. Propozycja dla zaczytanych w jasno-karmelowe, stonowane kolory wciągają nas w świat odpoczynku, na jaki pozwolić sobie mogą jedynie elity. Klasyczne dekoracje pozwalają na stworzenie bardzo subtelnego wnętrza, które pomimo swojego dostojeństwa nie przytłacza nadmiarem przepychu. Jest bogato, finezyjnie, ale i sentymentalnie. Propozycja dla zaczytanych w dziełach epoki romantyzmu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

13 kolekcji

BELAT / BELATO - 25 x 75 - płytki ceramiczne - Paradyż

BELAT/BELATO to kolekcja płytek ściennych, podłogowych, ścienno-podłogowych, elewacyjnych z mozaikami. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy, biały. Płytki z kolekcji BELAT/BELATO do zastosowania w łazience, salonie, tarasie, holu i elewacjach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Format występujący w kolekcji to 25x75 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.