Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Projektowanie

Wnętrze, w którym poczujesz się wyjątkowo

W Ceramice Paradyż nie tylko produkujemy i sprzedajemy doskonałe płytki ceramiczne, ale także pomagamy naszym klientom w zaaranżowaniu ich wymarzonego pomieszczenia.

Jakie usługi projektowania wnętrz świadczymy?

Chcemy maksymalnie ułatwić Ci wykończenie Twojego wnętrza i pomóc w nadaniu mu niepowtarzalnego charakteru. Dlatego oferujemy Ci usługę w postaci projektowania:

• Kuchni

• Łazienki

• Salonu

• Holu i przedpokoju

• Tarasu i balkonu

• Ogrodu

• Innych pomieszczeń

 

Nasi projektanci zapytają Cię o Twoje preferencje i wymagania. Następnie, w oparciu o nie oraz o swoje doświadczenie wybiorą dla Ciebie najlepsze produkty i z przyjemnością stworzą projekt wnętrza, w którym poczujesz się idealnie.

Dlaczego warto skorzystać z usługi projektowania Ceramiki Paradyż?


Usługa jest darmowa – wystarczy, że realizując projekt zdecydujesz się na zakup płytek Ceramiki Paradyż.

14 dni – tylko tyle wystarczy, abyś otrzymał gotowy projekt.

Doświadczenie i profesjonalizm – korzystając z naszego wsparcia masz gwarancję, że Twoje wnętrze będzie miało wyjątkowy i niepowtarzalny design, zgodny z najnowszymi trendami i dopasowany do Twoich potrzeb.

Jak zamówić projekt?

Godziny otwarcia

poniedziałek – piątek: 9.00 – 17.00
 
 
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami.
 
 
 
 
 

O usługi możesz również pytać w naszych salonach firmowych.

Projektowanie wnętrz - projekty kuchni, łazienek, salonów


Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Dzięki doświadczeniu naszych projektantów oraz specjalistycznym programom, przygotowujemy projekty różnych pomieszczeń (łazienka, kuchnia, salon, hol, balkon i inne). Zawsze dbamy o pełne zadowolenie klientów, jednocześnie zapewniając im, że projektowane przez nas aranżacje są nie tylko funkcjonalne, nowoczesne, ale przede wszystkim piękne. Wykonane w stylu odpowiadającym indywidualnym preferencjom zamawiającego. Jeżeli postanowisz zakupić płytki Ceramiki Paradyż to projekt wnętrza otrzymasz od nas gratis.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!