Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Yasmina / Hiacynt  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon
Kolekcja Yasmina / Hiacynt będzie odpowiednim wyborem dla osób, które cenią sonie spokój i obcowanie z naturą. Kwiatowe dekoracje w beżowej i zielonej kolorystyce pozwolą Ci się poczuć jak wśród pnączy wspinających się po ścianach budynków. Płytki ścienne dostępne są w kolorystyce beżu, brązu i jasnej zieleni, zaś płytki podłogowe w kolorze brązu i zieleni. W takiej łazience na pewno odnajdziesz spokój i wyciszenie.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

15 kolekcji

YASMINA/HIACYNT - uniwersalne płytki ceramiczne do łazienki

YASMINA/HIACYNT to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy, zielony. Płytki z kolekcji YASMINA/HIACYNT do zastosowania w łazience, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Kwadro. Formaty występujące w kolekcji: 25x33,3 i 33,3x33,3 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!