Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Vivida / Vivido  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon

Energia neonowa

Radość, energia i optymizm – to trzy słowa najcelniej charakteryzujące kolekcję Vivida/Vivido. Siedem neonowych kolorów rozświetli Twoją łazienkę i naładuje Cię pozytywną energią. Błyszcząca biel i czerń, pomarańcz, róż, fiolet, błękit i zieleń – do wyboru, do koloru! Poszczególne kolory i dekoracje możesz dowolnie ze sobą łączyć – nie ograniczaj się do jednego koloru. Dla zupełnych optymistów, kolorowe dekoracje kwiatowe i płytki strukturalne, które pozwolą spojrzeć na dany kolor jeszcze inaczej, zwłaszcza przy odpowiednim oświetleniu. Zamień swoją łazienkę w pomieszczenie napędzane energią neonową!

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

10 kolekcji

Fancy

30 x 60 cm

Uniwersalne mozaiki szklane

29.8 x 29.8 cm, 25.8 x 28 cm, 25.7 x 29.8 cm

Martynika

25 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Uniwersalne listwy szklane

2.3 x 29.8 cm, 2.3 x 75 cm, 2.3 x 97.7 cm

VIVIDA/VIVIDO - kolorowe płytki ceramiczne

Kolekcja Vivida / Vivido marki Paradyż obejmuje zbiór płytek w soczystych kolorach: żółtym, czerwonym, fioletowym, jasnozielonym, niebieskim, czarnym i białym. Glazura formatu 30x60 cm we wszystkich kolorach dostępna jest w wersji gładkiej błyszczącej i z delikatną, nieregularnie prążkowaną strukrurą . Dekoracje w malowane kwiaty, kuchenne dekory i barwne listwy pozwalają na efektowne aranżowanie łazienek i kuchni.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!