Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Vivian / Purio

  • Łazienka
  • Taras i balkon

Kolorowe kredki

A tymi kredkami pomalowane wnętrze Twojej łazienki. W piórniku, do dyspozycji sześć kolorów: spokojna biel, klasyczna czerń, zdecydowany niebieski, pastelowy fiolet, radosna zieleń i zdecydowana czerwień. Co możemy namalować? Bukiet kwiatów we wszystkich tych kolorach. Napełni on naszą łazienkę pozytywną i kolorową energią. Poza tym, możemy narysować intrygujące, geometryczne fale, sprawiające wrażenie głębi. Nie bój się kolorów i wzorów!

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

VIVIAN/PURIO - płytki łazienkowe z motywem kwiatowym

Biała glazura ścienna Vivian formatu 25x40 cm z oferty Paradyża, pasuje do wnętrz w różnych stylach, do niewielkich kuchni i małych łazienek. Rozjaśnia wnętrza i optycznie je powiększa. Ma uniwersalny charakter, dlatego pasuje niemal do każdej terakoty podłogowej; świetnie wygląda z białymi i szarymi płytkami podłogowymi Purio.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!