Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Tequila  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon

Ciepły odcień minimalizmu

Kolekcja Tequila Ceramiki Paradyż wpisuje się w minimalistyczną estetykę wnętrza w duchu dyskretnej elegancji, któremu nadajemy domowy charakter. Nowoczesny charakter kolekcji podkreślają poziome struktury zdobiące dekory. Delikatne, wypukłe żłobienia wywołują ciekawy efekt przestrzenny, który można dodatkowo zaakcentować poprzez odpowiednie oświetlenie. Co istotne – poziomy układ linii optycznie wydłuża ścianę, zatem pomieszczenie wydaje się przestronniejsze. Geometryczna precyzja idealnie koresponduje z naturalnymi fakturami (takimi jak drewno, skóra, wełna), które dodatkowo ocieplają wnętrze, jak i z industrialnymi dodatkami, które podkreślają wyrafinowany charakter kolekcji.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

18 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

Tequila – jasne płytki ścienne w wersji gładkiej i strukturalnej

Tequila marki Paradyż to kolekcja rektyfikowanych płytek ściennych formatu 32,5x97,7 cm. Jasne, rozbielone barwy beżu i szarości oraz pozioma struktura dekoracji, powiększają optycznie wnętrza. Płytki Tequila pasują do nowoczesnych salonów, przedpokojów, kuchni i łazienek. Doskonale łączą się z drewnopodobnymi płytkami podłogowymi, a także płytkami o wyglądzie kamienia. Płytki Tequila to przede wszystkim ukłon w stronę wszystkich osób ceniących sobie minimalizm w swoich wnętrzach. Oszczędna kolorystyka oraz subtelne struktury sprawiają, że kafle te idealnie odnajdują się we wnętrzach łazienek, kuchni, salonów oraz innych pomieszczeń. Kolekcję płytek Tequila docenią osoby poszukujące minimalistycznego, ale nietuzinkowego desingu.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!