Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Tel Awiv   SPECIAL EDITION

  • Taras i balkon
  • Łazienka

Bliski Wschód odkryty na nowo

Kolekcja Tel Awiv Ceramiki Paradyż nawiązuje do atmosfery tętniącej życiem śródziemnomorskiej metropolii o niezwykłej historii. Inspiracją do powstania kolekcji było oryginalne, arabskie wzornictwo zdobiące ściany bliskowschodnich zabytków. Płytki bazowe w formacie 29,8x89,8 cm w ponadczasowej bieli stanowią idealne tło dla skupiających uwagę dekorów: tradycyjnej arabeski czy ascetycznej formy trapezu. Umiejętnie dobrane oświetlenie wydobywa przestrzenne efekty na ich powierzchni, uwypuklając kształt struktury. W kolekcji zastosowano szkliwo, które zapewnia wyjątkowy efekt odbicia promieni słońca na powierzchni płytki, nawiązujący do pięknego, pokrytego słońcem obszaru Tel Awiw Jafa.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

4 kolekcje

Naturstone

29.8 x 29.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Tequila

32.5 x 97.7 cm

Doblo

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

TEL AWIV - białe płytki strukturalne, geometryczne

Kolekcja płytek ściennych Tel Awiv wpisuje się w modny trend wykorzystania bieli w połączeniu z wyrazistą strukturą. Atrakcyjny format 29,8x89,8 cm, efektowne strukturalne efekty 3d oraz szklana mozaika, pozwalają tworzyć niebanalne, wyraziste aranżacje łazienek i kuchni.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!