Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Tel Awiv  
Wycofane
SPECIAL EDITION

  • Taras i balkon
  • Łazienka

Bliski Wschód odkryty na nowo

Kolekcja Tel Awiv Ceramiki Paradyż nawiązuje do atmosfery tętniącej życiem śródziemnomorskiej metropolii o niezwykłej historii. Inspiracją do powstania kolekcji było oryginalne, arabskie wzornictwo zdobiące ściany bliskowschodnich zabytków. Płytki bazowe w formacie 29,8x89,8 cm w ponadczasowej bieli stanowią idealne tło dla skupiających uwagę dekorów: tradycyjnej arabeski czy ascetycznej formy trapezu. Umiejętnie dobrane oświetlenie wydobywa przestrzenne efekty na ich powierzchni, uwypuklając kształt struktury. W kolekcji zastosowano szkliwo, które zapewnia wyjątkowy efekt odbicia promieni słońca na powierzchni płytki, nawiązujący do pięknego, pokrytego słońcem obszaru Tel Awiw Jafa.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Naturstone

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Doblo

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

TEL AWIV - białe płytki strukturalne, geometryczne

Kolekcja płytek ściennych Tel Awiv wpisuje się w modny trend wykorzystania bieli w połączeniu z wyrazistą strukturą. Atrakcyjny format 29,8x89,8 cm, efektowne strukturalne efekty 3d oraz szklana mozaika, pozwalają tworzyć niebanalne, wyraziste aranżacje łazienek i kuchni.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!