Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Teakstone  
Wycofane

  • Łazienka
  • Taras i balkon
  • Schody
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Starannie wyselekcjonowane fragmenty naturalnego piaskowca pozwoliły na uzyskanie szerokiego zróżnicowania tej kolekcji, której łagodny charakter zamieni każdą przestrzeń w niepowtarzalne miejsce odpoczynku. Satynowa, przyjemna w dotyku powierzchnia sprawia wrażenie jedwabiu w ceramicznym wydaniu, zaś nienachalna a jednocześnie wyraźna grafika trafi w gusta entuzjastów inspiracji naturą. Alternatywa dla wybłyszczonych kolekcji inspirowanych marmurem nareszcie odnalazła swoje wydanie i z pewnością odnajdzie także wiele miejsc, w których zagości już na zawsze.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Calacatta

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Barro

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Tosi

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

TEAKSTONE - płytki imitujące piaskowiec w wersji satynowej

Teakstone z oferty Paradyża to kolekcja uniwersalnych płytek ceramicznych o satynowym szkliwie, w formatach 60x60 i 30x60 cm, z cokołami, stopnicami i dekoracyjnymi mozaikami ciętymi. Dostępna w naturalnych barwach piaskowca – beżowym, białym i szarym. Idealna jako kompleksowe wykończenie całego domu: od salonów i kuchni, poprzez łazienki, hole, tarasy i schody. Neutralny wygląd płytek sprawdzi się w aranżacjach eko, klasycznych, skandynawskich i nowoczesnych.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!