Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Stone City  
Wycofane
SPECIAL EDITION

  • Łazienka

Subtelność zaklęta w kamieniu

Kolekcja Stone City Ceramiki Paradyż przywołuje wspomnienie kamiennego miasta, przed wiekami wykutego w skale, obecnie przywróconego do życia we współczesnej odsłonie. Kolekcja wpisuje się w modny trend inspiracji teksturami ze świata przyrody i formami geometrycznymi. Płytki w formacie 29,8x89,8 cm charakteryzuje naturalny, typowy dla kamienia odcień szarości, który stanowi idealne, neutralne tło dla strukturalnych, żłobionych w kamieniu dekoracji. Przestrzenne wzory naśladują wyciosane w skale, zapętlone formy geometryczne – zarówno płynne linie fal, jak i wyraziste trójkąty, Zastosowanie delikatnego szkliwa zapewnia efektowne wykończenie i podkreśla subtelność aranżacji.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

15 kolekcji

Anello

30 x 60 cm

Caya

25 x 75 cm

Moonlight

29.5 x 59.5 cm

Motivo

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Nati / Nato

25 x 40 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Esten

29.5 x 59.5 cm

Melby / Elbo

25 x 40 cm

Gamma / Gammo

19.8 x 19.8 cm

Stone City – nowoczesna ceramika ścienna o wyglądzie szarego kamienia

Stone City to kolekcja rektyfikowanych płytek ściennych o wyglądzie jasnoszarego kamienia. W kolekcji o formacie 29,8x89,8 cm, dostępne są płytki gładkie oraz dwie formy strukturalne: fale i geometria, które tworzą ciekawe efekty 3D dzięki odpowiedniemu oświetleniu.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!