Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Stone  
Wycofane

  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Uniwersalność kamienia

Kolekcja Stone Ceramiki Paradyż powstała z inspiracji pięknem natury. Subtelna, neutralna kolorystyka utrzymana w odcieniach typowych dla kamienia (Beige, Grigio i Crema) podkreśla uniwersalny charakter płytek podłogowych, które znajdują zastosowanie zarówno w wnętrzu salonu, przedpokoju, jak i w przestrzeni użyteczności publicznej – np. w restauracji czy hotelu. Dzięki użyciu nowego szkliwa bogatego w drobinki minerału miki, płytki delikatnie mienią się w słońcu. Uzupełnieniem płytek bazowych w formacie 59,8x59,8 cm są cokoły, podkreślające praktyczny wymiar kolekcji. Płytki o półpolerowanej powierzchni idealnie komponują się z modną fakturą drewna, jak i metalu, mnożąc możliwości aranżacyjne wpisujące się w bieżące trendy.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Calacatta

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Barro

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Tosi

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Stone – kolekcja inspirowana naturalnym szarym kamieniem

Kolekcja Stone marki Paradyż wpisuje się w trend inspiracji naturą. Rektyfikowane, półpolerowane płytki gresowe formatu 59,8x59,8 cm w trzech modnych odcieniach szarości i beżu, pozwalają na swobodne aranżowanie salonów, kuchni i tarasów, a także restauracji i innych obiektów użyteczności publicznej.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!