Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Solid  
Wycofane

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Schody

Podstawa inspiracji

Kolekcję Solid Ceramiki Paradyż charakteryzuje uniwersalne wzornictwo i neutralna kolorystyka, stanowiące idealną bazę dla dalszych estetycznych wyborów. Jasne odcienie beżu i szarości korespondują zarówno z wpisującymi się w najnowsze trendy fakturami drewna i kamienia, jak również z elementami industrialnymi, utrzymanymi w stylistyce loftowej. Dzięki rektyfikowanym brzegom, płytki można układać z minimalną spoiną, podkreślając modny efekt jednolitej, lśniącej tafli. Wrażenie pogłębia otwarta przestrzeń – dlatego płytki warto stosować w apartamentach łączących kuchnię, salon i jadalnię, choć ich klasyczny, kwadratowy format jest na tyle uniwersalny, iż sprawdzi się w każdym układzie, także w mniejszym pomieszczeniu czy też na tarasie.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

SOLID - duże płytki podłogowe grafitowe i beżowe

Solid to kolekcja rektyfikowanych płytek ścienno-podłogowych marki Paradyż w formatach 59,8x59,8 oraz 29,8x59,8 cm. Neutralne odcienie beżu, brązu i szarości, w wersji matowej i polerowanej, pozwalają na udane aranżacje salonów z otwartą kuchnią, przestrzeni loftów, łazienek i tarasów. Solid, czyli solidne i właśnie takie są płytki ceramiczne z tej kolekcji Ceramiki Paradyż. Wiele kolorów oraz formatów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Kolekcja Solid stanowi świetną propozycję do aranżacji stonowanych i minimalistycznych kuchni, salonów, a nawet łazienek, czy przedpokoi. Czyli wszystkich tych miejsc, gdzie cenione są zarówno solidność, wytrzymałość, funkcjonalność i praktyczność płytek ceramicznych.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!