Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Solid

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Elewacja
  • Schody

Podstawa inspiracji

Kolekcję Solid Ceramiki Paradyż charakteryzuje uniwersalne wzornictwo i neutralna kolorystyka, stanowiące idealną bazę dla dalszych estetycznych wyborów. Jasne odcienie beżu i szarości korespondują zarówno z wpisującymi się w najnowsze trendy fakturami drewna i kamienia, jak również z elementami industrialnymi, utrzymanymi w stylistyce loftowej. Dzięki rektyfikowanym brzegom, płytki można układać z minimalną spoiną, podkreślając modny efekt jednolitej, lśniącej tafli. Wrażenie pogłębia otwarta przestrzeń – dlatego płytki warto stosować w apartamentach łączących kuchnię, salon i jadalnię, choć ich klasyczny, kwadratowy format jest na tyle uniwersalny, iż sprawdzi się w każdym układzie, także w mniejszym pomieszczeniu czy też na tarasie.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

4 kolekcje

Bazo

19.8 x 19.8 cm, 30 x 30 cm

Ural

30 x 30 cm

Virginia

30 x 30 cm

Iowa

30 x 30 cm

SOLID - uniwersalne płytki salonowe

SOLID to kolekcja płytek podłogowych, ścienno-podłogowych, elewacyjnych. Dostępne kolory to: brązowy, szary. Płytki z kolekcji SOLID do zastosowania w salonie, tarasie, holu oraz na schodach i elewacjach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 29,8x59,8 i 59,8x59,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.