Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Scratch

  • Taras i balkon
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Elewacja
  • Schody
  • Łazienka

Wsłuchaj się w siebie

Nowoczesność, czystość, surowość i minimalizm idealnie grają we współczesnych wnętrzach. Na tych „nutach” bazuje właśnie kolekcja Scratch, która obok innych propozycji inspirowanych modną, naturalną kolorystyką i strukturą betonu, jest obecnie wielkoformatowym przebojem w aranżacjach mieszkań i domów. Ten nowy standard wizualny i użytkowy doceniają dziś najlepsi projektanci wnętrz, wprowadzając elementy takie, jak płytki Scratch, do każdego rodzaju pomieszczenia i nadając mu dzięki temu oryginalny ton. Warto się wsłuchać w te trendy…

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

4 kolekcje

Space

59.8 x 59.8 cm, 59.8 x 119.8 cm, 89.8 x 89.8 cm

Tecniq

29.8 x 59.8 cm, 44.8 x 89.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Rino

29.8 x 59.8 cm, 59.8 x 59.8 cm

Sextans

40 x 40 cm

Scratch – wielkoformatowe płytki o wyglądzie betonu

Scratch to kolekcja rektyfikowanych płytek marki Paradyż o modnym wyglądzie betonu w barwach: beżowej, szarej, brązowej i atrakcyjnych dużych formatach: 75x75, 59,8x59,8 i 24,7x75 cm, a także w postaci heksagonów. Kolekcja dostępna jest w wersji matowej i półpolerowanej, z mozaikowymi listwami, cokołami i stopnicami nacinanymi. Idealna do aranżacji nowoczesnych salonów, przedpokojów, kuchni, łazienek i tarasów.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!