Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Sari / Sarigo   PARADYŻ CLASSICA

  • Łazienka
  • Taras i balkon
Z jednej strony spokojne, delikatne kolory. Z drugiej – wyraziste, zdecydowane zdobienia i dekory. Całość pozwoli na stworzenie wielu zróżnicowanych wnętrz. Szukasz stonowanego pomieszczenia? Wybierz beżowe, delikatne płytki bazowe. Chcesz je ożywić? Mamy dla Ciebie strukturalne dekoracje lub gładkie płytki z kontrastowym motywem. Dla wielbicieli wielu rodzajów dekoracji mamy jeszcze mozaikę, którą można wykorzystać nawet na najbardziej wymagających powierzchniach.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

19 kolekcji

Livia

25 x 75 cm

Anello

30 x 60 cm

Palazzo

30 x 60 cm, 40 x 40 cm

Shiny Lines

29.8 x 89.8 cm

Minimal Stone

29.8 x 89.8 cm

Industrial Chic

29.8 x 89.8 cm

Golden Hills

29.8 x 89.8 cm

Fire Rocks

29.8 x 89.8 cm

Loft

25 x 40 cm

Wonder

25 x 75 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Domus

30 x 60 cm

SARI/SARIGO - brązowe płytki do łazienki z motywem drewna

Sari / Sarigo to kolekcja płytek ściennych i podłogowych marki Paradyż Classica w ciepłych barwach beżu i brązu, przeznaczona przede wszystkim do niewielkich łazienek i kuchni. Ścienne płytki bazowe gładkie i o łagodnej, falistej strukturze, uzupełnione są dekoracjami z motywem fal oraz prasowaną mozaiką oraz jasnobeżowymi płytkami podłogowymi. Kolekcja przeznaczona dla wielbicieli stonowanego i wyrazistego stylu klasycznego.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!