Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Sari / Sarigo

  • Łazienka
  • Salon
  • Hol i przedpokój
Z jednej strony spokojne, delikatne kolory. Z drugiej – wyraziste, zdecydowane zdobienia i dekory. Całość pozwoli na stworzenie wielu zróżnicowanych wnętrz. Szukasz stonowanego pomieszczenia? Wybierz beżowe, delikatne płytki bazowe. Chcesz je ożywić? Mamy dla Ciebie strukturalne dekoracje lub gładkie płytki z kontrastowym motywem. Dla wielbicieli wielu rodzajów dekoracji mamy jeszcze mozaikę, którą można wykorzystać nawet na najbardziej wymagających powierzchniach.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

13 kolekcji

SARI/SARIGO - płytki łazienkowe z delikatną grafiką

SARI/SARIGO to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy. Płytki z kolekcji SARI/SARIGO do zastosowania w łazience, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Kwadro. Formaty występujące w kolekcji: 25x40 i 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.