Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Sand

  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
  • Schody

Prymat uniwersalności

Kolekcję Sand Ceramiki Paradyż cechują wysokie parametry techniczne i praktyczny format 29,8x59,8 cm. Mrozoodporne, antypoślizgowe płytki podłogowe są rektyfikowane, zatem można je układać z minimalną fugą, tworząc na posadzce modny efekt jednorodnej tafli. Dostępne w neutralnej skali barw, zarówno w chłodnych (Grys, Grafit, Nero), jak i ciepłych (Beige, Mocca, Brown) odcieniach, matowe płytki podłogowe cechuje ponadczasowy, stonowany wzór typu „sól i pieprz”, który idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w przedpokoju. Uzupełnieniem formatu podstawowego są stopnice, zatem kolekcję można wykorzystać także w pomieszczeniach wielokondygnacyjnych, na schodach, tarasach czy balkonach, a nawet na elewacji, zachowując jednorodność stylistyczną w całym domu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

3 kolekcje

Bazo

19.8 x 19.8 cm, 30 x 30 cm

Virginia

30 x 30 cm

Iowa

30 x 30 cm

SAND - płytki salonowe

SAND to kolekcja płytek podłogowych, ścienno-podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, brązowy, czarny, szary. Płytki z kolekcji SAND do zastosowania w salonie, tarasie, holu oraz na schodach. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Format występujący w kolekcji to 29,8x59,8 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.