Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Sand  
Wycofane

  • Taras i balkon
  • Schody
  • Salon
  • Hol i przedpokój

Prymat uniwersalności

Kolekcję Sand Ceramiki Paradyż cechują wysokie parametry techniczne i praktyczny format 29,8x59,8 cm. Mrozoodporne, antypoślizgowe płytki podłogowe są rektyfikowane, zatem można je układać z minimalną fugą, tworząc na posadzce modny efekt jednorodnej tafli. Dostępne w neutralnej skali barw, zarówno w chłodnych (Grys, Grafit, Nero), jak i ciepłych (Beige, Mocca, Brown) odcieniach, matowe płytki podłogowe cechuje ponadczasowy, stonowany wzór typu „sól i pieprz”, który idealnie sprawdzi się zarówno na tarasie, jak i w przedpokoju. Uzupełnieniem formatu podstawowego są stopnice, zatem kolekcję można wykorzystać także w pomieszczeniach wielokondygnacyjnych, na schodach, tarasach czy balkonach, a nawet na elewacji, zachowując jednorodność stylistyczną w całym domu.

Formaty podstawowe

Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

1 kolekcję

Bazo

59.8 x 59.8 cm, 29.8 x 59.8 cm, 30 x 30 cm

Sand – uniwersalne płytki gresowe w neutralnych barwach

Sand to kolekcja rektyfikowanych płytek gresowych w formacie 29,8x59,8 cm z oferty Ceramiki Paradyż. Dostępna jest w ponadczasowych, neutralnych barwach beżu, brązu, kawy, szarości i czerni, z efektem „sól – pieprz”. Pytki są łatwe w pielęgnacji i dobrze się prezentują zarówno we wnętrzach mieszkalnych, na schodach i elewacjach, jak i np. punktach usługowych i salonach wystawowych.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!