Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Rondoni  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Salon
  • Hol i przedpokój
  • Taras i balkon
Stylistyka shabby chic postanawia wyemigrować do świata płytek ceramicznych – udaje jej się to z nawiązką! Rondoni jest tak intrygujące i niepowtarzalne, że grzechem będzie zapomnieć o niej przy okazji remontu domku wczasowego położonego gdzieś za horyzontem lasów i pagórków. Opisywanie elementów składowych nie ma tutaj najmniejszego sensu, bo kolekcję odbierać należy w całej jej okazałości, kiedy niczym pawi ogon rozkłada przed nami wachlarz możliwości w doborze elementów do zaaranżowania wnętrza wyciągniętego ze starych albumów. Pokochasz albo znienawidzisz, ale na pewno nie przejdziesz obok obojętnie.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

15 kolekcji

Woodskin

29.8 x 89.8 cm, 19.8 x 17.1 cm

Harmony

30 x 60 cm

Taiga

29.5 x 59.5 cm

Martynika

25 x 40 cm

Loft

25 x 40 cm

Miracle

25 x 75 cm

Daikiri

25 x 75 cm

Elia

25 x 75 cm

Pandora

25 x 75 cm

Enrica

25 x 40 cm

Tonnes

30 x 60 cm

Domus

30 x 60 cm

Uniwersalne listwy ceramiczne

1 x 89.8 cm, 2 x 89.8 cm, 2.3 x 89.8 cm

RONDONI - białe, brązowe i błękitne płytki ze strukturą

Kolekcja płytek ściennych Rondoni marki Paradyż to propozycja dla wszystkich, którzy kochają urok dawnych eleganckich wnętrz. Ponadczasowy kształt cegły formatu 9,8x29,8 cm w odcieniach bieli, beżu i bladego błękitu, z wyraźną, przecieraną na brzegach strukturą drewnianych słojów oraz dekoracje niczym bielone drewno z uszczkniętymi zębem czasu, koronkowymi wzorami – to zestawienie w modnym stylu shabby chic.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!