Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Reflection / Reflex

  • Łazienka
  • Kuchnia

Realny kształt marzeń

Refleksje i marzenia o przytulnym i przejrzystym domowym zaciszu nabierają realnych kształtów. Kolekcja Reflection/ Reflex to płytki z neutralną grafiką przypominającą lekko otarty tynk, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych i formie gładkiej oraz strukturalnej. Uzupełniając aranżację dekoracjami – geometrycznymi insertami bądź panelem kwiatowym – można stworzyć kompozycje skrajnie różne stylistycznie. Za pomocą takiej palety możliwości marzenia przybierają realnego kształtu.

Sprawdź gdzie kupić

Sprawdź, gdzie zobaczysz tę kolekcję na żywo.

Znajdź sklep

Kupuj w firmowym sklepie internetowym Paradyż.

Przejdź do e-sklepu

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

REFLECTION/REFLEX - łazienkowe płytki ceramiczne w formacie 30x60 cm

REFLECTION/REFLEX to kolekcja płytek ściennych, podłogowych. Dostępne kolory to: beżowy, szary, wielokolorowe. Płytki z kolekcji REFLECTION/REFLEX do zastosowania w łazience, kuchni, tarasie. Kolekcja ta dostępna w ofercie produktowej marki Paradyż. Formaty występujące w kolekcji: 30x60 i 40x40 cm.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.