Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Dowiedz się więcej.

Reflection / Reflex  
Wycofane

  • Łazienka
  • Kuchnia
  • Taras i balkon

Realny kształt marzeń

Refleksje i marzenia o przytulnym i przejrzystym domowym zaciszu nabierają realnych kształtów. Kolekcja Reflection/ Reflex to płytki z neutralną grafiką przypominającą lekko otarty tynk, dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych i formie gładkiej oraz strukturalnej. Uzupełniając aranżację dekoracjami – geometrycznymi insertami bądź panelem kwiatowym – można stworzyć kompozycje skrajnie różne stylistycznie. Za pomocą takiej palety możliwości marzenia przybierają realnego kształtu.

Formaty podstawowe

Pakowanie
Wskazówki użytkowe

Podobne kolekcje

7 kolekcji

Palazzo

30 x 60 cm, 40 x 40 cm

Enrica

25 x 40 cm

Track

30 x 30 cm

REFLECTION/REFLEX - płytki ceramiczne patchwork i mozaika

Reflection / Reflex to kolekcja ściennych i podłogowych płytek ceramicznych marki Paradyż, przeznaczona do łazienek i kuchni. Ciepły, jasny odcień beżu gładkich i strukturalnych płytek bazowych sprzyja tworzeniu ciepłych, przytulnych wnętrz. Płytki w odcieniach tynkowych szarości, a także kwiatowe panele dekoracyjne i kwieciste patchworki, pozwalają na aranżację wnętrz w różnych stylistykach. Do aranżacji kuchennych zaprojektowano niebanalne, barwne dekoracje.

Prezentacja produktów na stronie internetowej nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Rzeczywisty wygląd płytek może różnić się od produktów prezentowanych na zdjęciach.

0 Ulubione

Zacznij dodawać swoje ulubione inspiracje, kolekcje i produkty!